<?xml version="1.0"?>
<rss version="2.0">
   <channel>
      <title>Літературне читання by </title>
      <link>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas</link>
      <description>Made with a wink and a smile</description>
      <language>en-us</language>
      <pubDate>2016-11-11 15:52:04 UTC</pubDate>
      <lastBuildDate>2025-09-25 14:22:15 UTC</lastBuildDate>
      <webMaster>hello@padlet.com</webMaster>
      <image>
         <url>https://padlet-assets.s3.amazonaws.com/icons/Watchclock.png</url>
      </image>
      <item>
         <title></title>
         <author>natalibuliak</author>
         <link>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137037624</link>
         <description><![CDATA[<div><br></div><div><strong>&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;Урок-проект літературного читання в 3 класі&nbsp;</strong></div><div><strong>&nbsp;на тему:</strong></div><div><strong>«Л.І. Глібов байка "Коник-стрибунець"</strong></div><div><strong>Тема. Леонід Глібов байка «Коник-стрибунець»&nbsp;</strong></div><div><strong>Мета.</strong> Розширити знання дітей про життя та творчість Л.І.Глібова, продовжити знайомити учнів із жанром байки, вчити передавати в інтонації характери дійових осіб, оцінювати їхні вчинки, виявляти мотиви їхньої поведінки; розвивати творчу уяву, допитливість, увагу, зв’язне мовлення, артикуляційні здібності; виховувати бережне ставлення до природи та комах, виховувати цілеспрямованість у досягненні поставленої мети.</div><div><strong>Тип уроку-проекту:</strong> комбінований.</div><div><strong>Інтерактивні технології : </strong>«Асоціативний кущ», робота в парах, в малих групах.</div><div><strong>Проектна діяльність:</strong></div><div>&nbsp; &nbsp; &nbsp; - довідкове бюро (біографія Л.І.Глібова);</div><div>&nbsp; &nbsp; &nbsp; - театральна (інсценізація байки);</div><div>&nbsp; &nbsp; &nbsp; - живопис (ілюстрації&nbsp; до байки «Коник-стрибунець»);</div><div>&nbsp; &nbsp; &nbsp; - ентомологи (повідомлення про комах).</div><div><strong>Обладнання:</strong> ноутбук, презентація до уроку, портрет Л.Глібова, предметні малюнки: Коника, Мурашки, ілюстрації до байок Л.Глібова, костюми мурашки та коника, аудіо запис байки «Коник-стрибунець», «Голоси природи».</div><div><strong>Учасники проекту: </strong>всі учні класу, класний керівник, батьки, інші вчителі.</div><div><strong>Підготовча робота:</strong></div><div>&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; I.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Група «Довідкове бюро» ˗ підготувати біографію Л. Глібова;</div><div>&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;II.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Група «Ентомологи» ˗ підготувати повідомлення про комах.</div><div><strong>Очікувані результати:</strong> інсценування байки Л. Глібова «Коник стрибунець».</div><div>&nbsp;</div><div><strong>Хід уроку</strong></div><div><strong>I. Організація класу</strong></div><div><strong><em>1. Привітання.</em></strong></div><div>До нас сьогодні завітало дуже багато гостей, щоб подивитися, як ви працюєте. Поверніться і привітайтесь.</div><div><strong><em>2. Установка на позитивний настрій.&nbsp;</em></strong></div><div>- Діти, на парті у вас лежить білий папірець. Запишіть на ньому те, що вас сьогодні засмутило або що вам зіпсувало настрій, а, можливо, вам щось не сподобалось.</div><div>- Помніть цей листочок і викиньте. Всі наші прикрощі, погані та сумні думки ми залишаємо і викидаємо.&nbsp;</div><div>Отже, наш урок буде приносити нам тільки радість.</div><div>Кожен день, кожен урок нам приносить радість і задоволення, тож давайте посміхнемось один одному. У всіх гарний настрій? Дуже добре!&nbsp;</div><div><strong><em>3. Правила успішного уроку.</em></strong></div><div>- Для того, щоб розпочати нашу роботу, всім було тут приємно і комфортно, щоб ми один одного чули – давайте повторимо наші правила.</div><div>- Що треба робити, щоб урок був успішним, щоб нам було приємно працювати? (Відповіді дітей).</div><div>Наші правила:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;</div><div>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;бути позитивним;</div><div>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;бути активним;</div><div>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;говорити тільки по темі;</div><div>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;не критикувати;</div><div>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;говорити те, що думаєш;</div><div>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;говорити по черзі</div><div>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;бути толерантним (поважати думку інших)</div><div>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;слухати і чути</div><div>-&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;гарно себе поводити.</div><div>Отже, це правила нашої роботи. Сподіваюсь, що сьогодні на уроці всі будуть про них пам’ятати.</div><div><strong>&nbsp;II. Вправи на артикуляцію.&nbsp;</strong></div><div>- Але перш ніж розпочати вивчати матеріал уроку, давайте зробимо розминку для наших ротиків, щоб вони були слухняними.</div><div><strong><em>1. Артикуляційна зарядка.&nbsp;</em></strong></div><div>Попросимо тиші – ц-ц-ц.&nbsp;</div><div>Розженемо галасливих птахів – кш-кш-кш.&nbsp;</div><div>Дзюркоче вода у струмочку – дз-дз-дз.&nbsp;</div><div>Загуркотів у полі трактор – р-р-р.&nbsp;</div><div>Закаркали ворони – кар-кар-кар.&nbsp;</div><div><strong><em>2. Чистомовка.&nbsp;</em></strong></div><div>Жу-жу-жу – вам мурашку покажу.&nbsp;</div><div>Жі-жі-жі – гострі точимо ножі.&nbsp;</div><div>Зу-зу-зу – погодуй мою козу.&nbsp;</div><div>Са-са-са – укусила ніс оса.&nbsp;</div><div>Ра-ра-ра – ми весела дітвора.&nbsp;</div><div><strong>ІІІ. Актуалізація опорних знань.</strong></div><div>&nbsp; &nbsp; 1.Сьогодні ми з вами на уроці поговоримо про байку.</div><div><strong><em>&nbsp; &nbsp; 2. «Асоціативний кущ»</em></strong> ( На дошці напис – Байка)</div><div>- Які асоціації вам спадають на думку, коли ви чуєте слово байка?</div><div><strong>3.</strong><strong><em>Бліцопитування.</em></strong></div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;Діти, пригадайте, що таке байка?</div><div><em>(Байка – це невеликий віршований або прозовий твір повчального змісту.)&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;</em></div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;Хто найчастіше буває героями байки?</div><div>(<em>Найчастіше героями байок бувають звірі і рослини.)</em></div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;З творчістю якого байкаря ми почали знайомитись на минулому уроці?</div><div><em>(Ми почали знайомитись з творчістю Леоніда Глібова)</em></div><div>&nbsp; 4. &nbsp; Що цікавого ви дізнались про життя і творчість Леоніда Глібова?</div><div>&nbsp; А допоможе нам у цьому «Довідкове бюро».<em>&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;</em></div><div>&nbsp; &nbsp;Леонід Глібов народився у с. Веселий Поділ на Полтавщині. У дитинстві був веселим і жвавим. Найбільше він любив доглядати за квітами, за що його родичі називали «Льолик - квітчастий кролик».</div><div>&nbsp;Навчаючись у гімназії, тринадцятирічний хлопчик так засумував за рідною домівкою, що всю тугу вилив у своєму першому вірші «Сон». Друзям цей вірш дуже сподобався.&nbsp;</div><div>&nbsp;Леонід Іванович дуже любив дітей. Деякий час працював учителем історії та географії. Про нього залишилися спогади, як про хорошого вчителя.</div><div>&nbsp;Хвороба серця та астма підірвали здоров’я Леоніда Івановича Глібова. Втративши зір, він продовжував писати під лінійку з лупою. Глібов написав багато жартівливих пісень, віршованих загадок та акровіршів для дітей. Друкував він їх під псевдонімом дідусь Кенир.</div><div>Л.І.Глібов залишив після себе дуже великий спадок: байки, вірші - загадки, акровірші,які дуже подобаються дітям.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</div><div><strong>IV. Підготовка до сприймання нового матеріалу</strong></div><div>- Сьогодні ми продовжимо знайомитись з творчістю Леоніда Глібова, та байкою «Коник-стрибунець»&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;</div><div><strong><em>1. Відгадування загадок.&nbsp;</em></strong></div><div>- Герої нашої байки, на відміну від попередньої, мають спільну ознаку – вони комахи. А які – дізнаєтесь, відгадавши загадки.&nbsp;</div><div><strong><em>а)</em></strong> Стрибає пружинка –&nbsp;</div><div>Зелена в неї спинка –&nbsp;</div><div>З трави на стебелинку,&nbsp;</div><div>З гілки на стежинку. ( Коник-стрибунець)&nbsp;</div><div>&nbsp;</div><div><strong><em>б)</em></strong>Прийшли робітники без сокир,</div><div>Побудували будинок без кутів.(Мурахи).&nbsp;</div><div><strong><em>2. Самостійна пошукова діяльність.&nbsp;</em></strong></div><div>- Молодці! А чи доводилося вам бачити цих комах, спостерігати за їхньою поведінкою?&nbsp;</div><div>- Де живуть мурахи? Що ви знаєте про цих комах?&nbsp;</div><div>( повідомлення «Ентомологів»)&nbsp;</div><div>Мурашок на нашій планеті налічується понад&nbsp; 12 тис. видів.&nbsp; Зазвичай вони живуть великими колоніями.&nbsp; Вже через декілька днів після виходу мурахи з кокону перед&nbsp; робочою мурахою виникає можливість вибору професії. Одні мурахи стають няньками, а інші беруть участь у будівництві мурашника, треті чистять мурашник та інше. Значна частина мурах може майже все життя залишатися при виконанні одних і тих обов’язків.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</div><div>- А що ви знаєте про коників? Де вони живуть?&nbsp;</div><div>Коники добре чують. Їхні «вуха» розміщені на ніжках. За допомогою вусиків коники дізнаються про те, що відбувається навкруги. Відчувають запахи. І вдень, і вночі можна почути, як голосно цвіркоче коник. Це він тре одне крило об інше. Так коники перемовляються між собою.</div><div>За зовнішнім виглядом коники схожі на листки, тому помітити їх у траві не зовсім просто. Коники – одні з найкращих стрибунів на далекі відстані. Ці комахи найбільш активні наприкінці дня та вночі.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;</div><div><strong>V. Сприймання нового матеріалу.&nbsp;</strong></div><div><strong><em>1. Слухання байки. Перевірка первинного сприймання.&nbsp;</em></strong></div><div>- Мураха і Коник-стрибунець є персонажами нашої байки.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</div><div>- Прослухайте її і скажіть, з яким проханням звернувся Коник до Мурахи?&nbsp;</div><div>- Хто з них був працьовитим? А хто – безтурботним?&nbsp;</div><div><strong><em>Аудіо запис байки «Коник-стрибунець».&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</em></strong></div><div><strong><em>2. Словникова робота.&nbsp;</em></strong></div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;Досхочу – багато;</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;розкошував – вів багате, розкішне життя, жив у достатку;</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;не вгаваючи, співав – не перестаючи;</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;непереливки тому – скрутно, дуже погано;</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;гопак – народний танець;</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;проворний – швидкий ;</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;байдуже – не звертав уваги ні на що .</div><div>- Прослухайте як правильно читаються ці слова.&nbsp;</div><div>- Які з них вам незнайомі?&nbsp;</div><div>- Почитаємо слова «дощиком».&nbsp;</div><div>- Читають дівчатка, а потім хлопчики.&nbsp;</div><div><strong><em>3. Інсценізація байки.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</em></strong></div><div>(Аудіо запис «Голоси природи»).&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;</div><div>Отже, уявіть собі чудовий літній день. Степ. Зеленим килимом простелились трави, повітря напоєне ніжним ароматом квітів. І в цьому яскравому, різнобарвному світі чується сюрчання коника. Інсценізація байки.</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Чи сподобалась вам байка? А хочете прочитати її самостійно?</div><div><strong><em>4.Мовчазне читання. Робота в групах.</em></strong></div><div><strong>Завдання:</strong></div><div><em>І група</em> - знайдіть опис коника.</div><div><em>ІІ група</em> – поясніть, що означають слова «вдатний молодець»? (здібний)</div><div><em>ІІІ група</em> – поміркуйте, чому коника названо «проворний стрибунець»?</div><div><strong><em>Фізкультхвилинка</em></strong>.</div><div>&nbsp; &nbsp; Імітація рухів тварин. Вчитель називає: лебідь, рак, щука, метелик, колібрі, ящірка, заєць.</div><div>&nbsp; &nbsp;Діти показують, як рухаються ці тварини.</div><div><strong><em>5.</em></strong>&nbsp; &nbsp; &nbsp;<strong><em>Повторне перечитування байки.</em></strong></div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; А як описав життя Коника Л. Глібов? Прочитайте.</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Як змінилась поведінка Коника? З чим це пов'язано?</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Попробуємо передати ці зміни голосом, перечитаємо байку в особах.</div><div><strong>6.</strong>&nbsp; <strong>Х</strong><strong><em>арактеристика головних героїв.</em></strong></div><div><em>І група</em> - пофантазуйте, як провела літо Мураха?</div><div><em>ІІ група</em> – поміркуйте, якими зображено в байці Мураху, Коника.</div><div><em>ІІІ група</em> - серед записаних слів знайдіть ті, які характеризують Мураху, Коника?</div><div><em>Розумний – веселий;<br>&nbsp;байдужий – розсудливий;<br>&nbsp;поміркований –лінивий;<br>&nbsp;гультяй – працьовитий.</em></div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Кого схвалює автор, а кого засуджує?</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Кого мав на увазі байкар Л. Глібов, розповідаючи про Коника і Мураху?</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Від чого застерігає байка?</div><div>Байкар гостро й дотепно висміює ледарів, коників-нероб, що ведуть паразитичне життя.</div><div>Дуже мудро, по-народному дотепно, без жалю відповідає Мураха Конику:</div><div><em>Проспівав ти літо Боже,<br>&nbsp;Вдача вже твоя така,<br>&nbsp;А тепер танцюй, небоже,<br>&nbsp;На морозі гопака.</em></div><div>Справді, народ осуджує гультяїв та нероб, часто висміює їхню легковажність та бездіяльність.</div><div>7.&nbsp; &nbsp; &nbsp;<strong><em>Робота над ілюстрацією</em></strong>.</div><div>Підберіть до кожного малюнка текст байки.</div><div>&nbsp;</div><div><strong><em>8.</em></strong>&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; <strong><em>Творча робота.</em></strong></div><div>&nbsp;Подумайте і скажіть, як би вчинили ви на місці Мурахи? (Міркування дітей).</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;Чого могла навчити Мураха Коника-стрибунця?</div><div>·&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;А що могла перейняти Мураха у веселого співунця?</div><div>Можливо, ці вірші допоможуть вам знайти відповідь (тексти у кожного учня)&nbsp;</div><div><strong><em>Мурашки думають про зиму</em></strong><em><br> Знайшов мурашка гарну бадилину,<br> Везе-везе...везе-везе...<br> І так, і сяк, і вгору, і в долину!-<br> Така важка, ніяк не доповзе.<br> Прийшла на поміч різна комашина,<br> Ще й коника гукнули стрибунця.<br> Три дні, три ночі царство мурашине<br> Рубало бадилину на дровця.</em></div><div><strong><em>Чи співа пісень мурашка?</em></strong><em><br> Чи співа пісень мурашка,<br> Нам дізнатись дуже важко.<br> Я гадаю, що співа!<br> В неї пісня трудова.<br> Бо без пісні до роботи,<br> І в мурах нема охоти.</em></div><div><strong>VI. Підсумок уроку.</strong></div><div>- Які недоліки людського характеру засуджує байкар?</div><div>(<em>Байкар засуджує лінь, легковажність</em>.)</div><div>- Які прислів’я про працю ви знаєте?</div><div><em>(Бджола мала, а й та працює.</em></div><div><em>Хочеш їсти калачі, не сиди на печі.</em></div><div><em>Маленька праця краща за велика безділля.)</em></div><div>Ми вже знаємо, що в байках засуджувалися негативні риси людей.</div><div>Діти, у вас на партах лежать аркуші паперу. Запишіть, будь ласка, чого&nbsp;</div><div>навчила вас ця байка.</div><div><strong>VII. Домашнє завдання.</strong></div><div>А) Вивчити байку напам'ять.</div><div>Б) Скласти казку «Як Мурашки перевиховали Коника-стрибунця». rgi�(�E��D</div>]]></description>
         <enclosure url="" />
         <pubDate>2016-11-11 16:02:41 UTC</pubDate>
         <guid>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137037624</guid>
      </item>
      <item>
         <title></title>
         <author>natalibuliak</author>
         <link>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137039145</link>
         <description><![CDATA[]]></description>
         <enclosure url="https://padletuploads.blob.core.windows.net/aws/147652776/4aa86496436404800de7ed25315a4b7e/Konyk__strybunec.mp3" />
         <pubDate>2016-11-11 16:09:13 UTC</pubDate>
         <guid>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137039145</guid>
      </item>
      <item>
         <title></title>
         <author>natalibuliak</author>
         <link>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137039462</link>
         <description><![CDATA[]]></description>
         <enclosure url="https://padletuploads.blob.core.windows.net/aws/147652776/08d53e47854619fed3d9e24efad6f7da/1340198404.jpg" />
         <pubDate>2016-11-11 16:10:31 UTC</pubDate>
         <guid>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137039462</guid>
      </item>
      <item>
         <title></title>
         <author>natalibuliak</author>
         <link>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137039643</link>
         <description><![CDATA[]]></description>
         <enclosure url="https://padletuploads.blob.core.windows.net/aws/147652776/8d66c8af4f2722d3ec38f9774b67f4ea/10_bg.jpg" />
         <pubDate>2016-11-11 16:11:19 UTC</pubDate>
         <guid>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137039643</guid>
      </item>
      <item>
         <title></title>
         <author>natalibuliak</author>
         <link>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137039887</link>
         <description><![CDATA[]]></description>
         <enclosure url="https://padletuploads.blob.core.windows.net/aws/147652776/d0f4e02fed9d3643ee25836b4284dda8/18599401_Cute_ant_cartoon_running_Stock_Photo.jpg" />
         <pubDate>2016-11-11 16:12:26 UTC</pubDate>
         <guid>https://padlet.com/natalibuliak/litchut3klas/wish/137039887</guid>
      </item>
   </channel>
</rss>
